niedziela, 27 kwietnia 2014

Polish KIT Project - Kwiecień cz.2

W poprzednim poście pokazywałam KIT i moją pierwszą pracę z niego. Tym razem skupiłam się na rozpracowaniu kwiatowych dodatków. W tym miesiącu jest ich bardzo dużo, są bardzo różnorodne i świetnie pasują do pięknego papieru TSC, więc zrobiłam kartkę na zasadzie "upchaj jak najwięcej" :) 


czwartek, 24 kwietnia 2014

Drugi zestaw Polish KIT Project

Święta się skończyły, wpadło kilka wolnych dni, więc postanowiłam popracować z drugim zestawem Polish Kit Project (baner linkujący do projektu znajdziecie na pasku bocznym).

W tym miesiącu mamy pastelowy i romantyczny zestaw. Jest o wiele bogatszy niż ten z zeszłego miesiąca. Znalazły się w nim piękne papiery TSC i wiele ciekawych dodatków. Najbardziej zaintrygowała mnie biała, tiulowa siateczka. Nie używam dodatków pasmanteryjno-krawieckich w swoich pracach, dlatego stwierdziłam, że koniecznie muszę ją przetestować. Największą zaletą zestawów jest to, że można popracować z czymś co nie jest w naszym stylu i w ten sposób odkrywać nowe produkty :)

Tak wygląda moja kartka z tiulem w roli głównej. Jedynymi elementami niepochodzącymi z KITu jest biała baza i materiały klejące. Kwiaty zrobiłam sama wykrojnikiem :) :

Jesteście ciekawi co było w zestawie? Pokażę Wam!
Z tego co mi wiadomo wszystkie zestawy są identyczne i różnią się wyłącznie odcieniem tuszu. Mi trafił się piękny, delikatny róż :)

Zapewne wkrótce zostaną ogłoszone zapisy na kolejne zestawy, więc śledźcie fanpejdż Polish Kit Project jeżeli chcecie je zdobyć! :)

dla Agi


niedziela, 6 kwietnia 2014

Wielkanoc coraz bliżej


Baranki

Nadal pracuję ze swoimi ulubionymi obrazeczkami. Kartki z nimi robią się praktycznie same. Tym razem trochę brakowało mi pasującego papieru, więc przemalowałam sobie na niebiesko papiery UHK o dość stosownej do Wielkanocy nazwie - "Nadchodzi Zima" ;) piątek, 4 kwietnia 2014

Mania wycinania

Dzisiaj miałam wolne popołudnie, więc powoli kartkuję sobie Wielkanocnie. Nawycinałam się tych maciupkich kwiatuszków z paska UHK, ale idealnie komponowały się z tymi z jajecznej ilustracji :)