Przejdź do głównej zawartości

Sztukateria #16

Witajcie!
Jednym z moich postanowień noworocznych jest by częściej mierzyć się z wyzwaniami :) Tym razem wybrałam >>> Wyzwanie Tricksart <<< Ostatnio eksperymentowałam ze stylem shabby, ale tym razem wróciłam do tego co lubię najbardziej, czyli scrapów geometrycznych :)

Oto moja praca:

Na początek trochę o zasadach. Zadanie polegało na wykonaniu pracy do poniższej mapki:


W swoim scrapie wykorzystałam papiery Tricksart z kolekcji Here and Now, które pasowały mi do mojej geometrycznej koncepcji :) 
W Trickartowym sklepie znajdziecie też inne produkty, których użyłam, takie jak np. DEKOR KWADRATY, który pomalowałam czarnym tuszem SPLASH. Dla ujednolicenia koloru tło zostało muśnięte Gessem. 
Wszystkie akcenty kolorystyczne wykonałam farbkami: TurkusowąLime i Vivid Blue
Część kwadracików jest wycięta z papieru i zagessowana, inne są wykonane maską za pomocą Pasty Modelującej


Dziękuję za odwiedziny :) Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…