Przejdź do głównej zawartości

Sztukateria #16

Witajcie!
Jednym z moich postanowień noworocznych jest by częściej mierzyć się z wyzwaniami :) Tym razem wybrałam >>> Wyzwanie Tricksart <<< Ostatnio eksperymentowałam ze stylem shabby, ale tym razem wróciłam do tego co lubię najbardziej, czyli scrapów geometrycznych :)

Oto moja praca:

Na początek trochę o zasadach. Zadanie polegało na wykonaniu pracy do poniższej mapki:


W swoim scrapie wykorzystałam papiery Tricksart z kolekcji Here and Now, które pasowały mi do mojej geometrycznej koncepcji :) 
W Trickartowym sklepie znajdziecie też inne produkty, których użyłam, takie jak np. DEKOR KWADRATY, który pomalowałam czarnym tuszem SPLASH. Dla ujednolicenia koloru tło zostało muśnięte Gessem. 
Wszystkie akcenty kolorystyczne wykonałam farbkami: TurkusowąLime i Vivid Blue
Część kwadracików jest wycięta z papieru i zagessowana, inne są wykonane maską za pomocą Pasty Modelującej


Dziękuję za odwiedziny :) Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.