Przejdź do głównej zawartości

Tylko tusze

Dzisiaj layout w całości wykonany przy pomocy tuszy distress i masek (poza sznurkiem i cekinami :) ) 


Zgłaszam go na wyzwania:

produkty ze sklepu:

>>><<< 

 z własnoręcznie zrobionym tłem bez papieru scrapowego

>>><<<

Wyzwanie z Gościem- praca do moodboarda:

Z moodboarda wykorzystałam: żółty, turkus, prostokąty, minimalistyczną formę

Dziękuję za odwiedziny :) 

Komentarze

 1. fajna kompozycja, miło się distressy przenikają, prawda? pozdrawiam w imieniu Rapakivi

  OdpowiedzUsuń
 2. fenomenalnie :) idealny przykład na to, że nie trzeba wiele by zrobić coś co zachwyci - dziękuję za udział w wyzwaniu Rapakivi - Ki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podpisuję się pod tym co napisała wyżej Ki:) LO prezentuje się pięknie i świeżo,
  anias DT/Artimeno

  OdpowiedzUsuń

 4. Uwielbiam taką prostotę , wbrew pozorom to wcale nie łatwe :)) śliczne LO
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Artimeno

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne LO, bardzo oryginalne, energetyczne. Kasia / DT Artimeno

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Grudzień z Lemoncraft

Witajcie! Albo może powinnam raczej powiedzieć "żegnajcie", bo to już mój ostatni post dla Lemoncraft. Czas leci tak szybko. Dziękuję Wam za ten wspólny rok i za wszystkie Wasze miłe komentarze pod moimi postami :)  Hello!  Or maybe I should say goodbye because it's my last post for Lemoncraft. Time flies so fast! Thank you all for this whole year and for all your nice comments under my posts :)  

Na swoją ostatnią inspirację wybrałam kartki świąteczne. Projekty Bożonarodzeniowe są zdecydowanie moimi ulubionymi. Co roku przygotowuję górę kartek i rozdaję przyjaciołom i rodzinie. Do dzisiejszych kartek wybrałam kolekcję 'Christmas Carol'  For my last post I made some Christmas Cards. Christmas projects are definitely my favorite ones! I made tons of cards every year and give them away to my friends and family. My today's cards are made with 'Christmas Carol' collection.


Uwielbiam wszystko co się błyszczy, dlatego grudzień jest miesiącem, gdzie brokat jes…