Przejdź do głównej zawartości

Fioletowy layout

Hello!
Today I would like to show you my layout. This time I decided to use some shades of pink and violet and many flowers. 

Witajcie! 
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout. Tym razem postawiłam na odcienie różu i fioletu oraz sporo kwiatów. 


In 13@rts store you can find nice stencils. Buying one you can have many patterns. 
W sklepie 13@arts znajdziecie ładne maski. Kupując jedną, możecie mieć wiele wzorów. 


I died flowers with Fuchsia mist and then covered them with gesso. In the background you can also see some mika flakes mixed with gel medium.
Pofarbowałam kwiaty mgiełką Fuchsia, a potem pokryłam je gessoW tle możecie także zobaczyć płatki miki wymieszane z gel medium.


The chipboards are covered with Black SPLASH Ink
Tekturki zostały pokryte czarnym SPLASHem


Products which I used / Produkty, których użyłam:Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.