Przejdź do głównej zawartości

Jesień

Lubię jesień. Nie zimną i mokrą, tylko pełną ciepłych kolorów, szeleszczących liści i słońca :) Chciałam przenieść tę paletę kolorów na moją pracę. 
Praca powstała na papierze z najnowszej kolekcji 13arts. Dodatkowo wykorzystałam nowe SPLASHe- zielony brokatowy i woodbine w ciepłym odcieniu miedzi. 

 

Pracę zgłaszam na wyzwania:
***
***Dziękuję za odwiedziny i komentarze :)
Thanks for stopping by and all comments! :) 

Komentarze

 1. Świetna praca! Bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. I love this! It's a beautiful reflection of nature.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne LO :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Craft Passion.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczny LOs, dziękujemy za udział w wyzwaniu TricksArt :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Marta, praca jest fantastyczna! Ma taki magiczny nastrój :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna praca! Przepiękne kolory no i to coś :-)
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu na Scrapki-wyzwaniowo :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny scrap! a kwiaty takie trochę po jesiennemu - oszronione :) dziękuję w imieniu Scrapki-wyzwaniowo za wspólną zabawę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piekny LO!Dziękujemy za udział w wyzwaniu Scrapki-Wyzwaniowo. Pozdrawiam! Sylwia

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.