piątek, 24 lipca 2015

Time Together

Witajcie!
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją nową pracę- scrap na blejtramie. 

Hi!
Today I would like to show you my new project- a layout on canvas.

Do jego wykonania zainspirowało mnie wyzwanie:
I was inspired by the challenge from Scrapki:które wymagało użycia koronki :) 
where the lace was required

***
I also wanted to mix my project with >>>Scrap Around The World Challenge<<< so I used a picture which was taken on the day when I was making my first steps :) so a quote from the moodboard matches perfectly. Here's the moodboard: 
I also took blue color from it.  

***
A z racji mnogości kwiatów, pracę zgłaszam też na:


***

Dziękuję za odwiedziny! :) 
Thanks for stopping by! :) 

poniedziałek, 20 lipca 2015

Warsztatowe drzewko na blejtramie

Dzisiaj pokażę Wam swoją ostatnią pracę z warsztatów we Wrocławiu- drzewko na blejtramie wykonane na zajęciach u Olgi Heldwein :) 


Trochę szczegółów:
Różowa kartka dla 13arts

Hello!
Today I would like to show you my newest card. I like mixing different papers and collections, but this time I used only one sheet from Color Basic collection. It has two pink sides and both match together perfectly. 

Witajcie!
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać swoją najnowszą kartkę. Na ogół lubię mieszać różne papiery i kolekcje, ale tym razem użyłam tylko jednego arkusza z kolekcji Color Basic. Obie strony są różowe i idealnie do siebie pasują.


To make my background more interesting, I made a pattern using a stencil, and distress my card with some gesso and soft, dry paintbrush. 

By trochę rozbudować tło dodałam wzór nałożony przez maskę i postarzyłam kartkę dodając trochę gesso nakładanego suchym, miękkim pędzelkiem. 


Have I told that I love 13arts' flowers? Did you know they are handmade? 
Mówiłam Wam już, że uwielbiam 13artsowe kwiaty. Wiedzieliście, że są ręcznie robione?
Material List/ Lista Materiałów:

Thanks for stopping by! :) 
Dzięki za odwiedziny! :) 

czwartek, 16 lipca 2015

Alterowane wiaderko

Jak już wiecie we Wrocławiu byłam na wielu warsztatach. Jednym z nich były alterowane przedmioty u Aidy. Na tych zajęciach wykonaliśmy aż dwie prace. Pierwszą z nich było serduszko z poprzedniego posta, natomiast drugą metalowe wiaderko. 
Moje wiaderko nieco ucierpiało w transporcie, bo nie zdążyło dobrze wyschnąć, więc musiałam je praktycznie całkiem przerobić, ale myślę, że jest całkiem ok. Teraz moje pędzle i szpachelki mają artystyczną oprawę :) 


Alterowane serce

Dziś chciałabym Wam pokazać alterowane, drewniane serduszko, które zrobiłam na warsztatach u Aidy we Wrocławiu. Atmosfera warsztatów jest wspaniała i jeżeli będziecie mieć okazję zapiszcie się koniecznie :) 


wtorek, 14 lipca 2015

Letnia kartka

Na ostatnim zlocie obkupiłam się w produkty >>>Lemoncraft<<<. Przywiozłam chyba z 5 kompletów papierów :) Na razie leżakują i oglądam je ze wszystkich stron, więc kartkę zrobiłam ze starszej kolekcji - Dom Róż. 

Uwielbiam te papiery za mnogość elementów do wycinania- piękne serwetki, kwiaty i motylki :) 


Słoneczna kartka

Letnia kartka w słonecznych odcieniach w sam raz wpasowuje się w kryteria wyzwania 


***


***

wtorek, 7 lipca 2015

Prace Warsztatowe cz. II

Drugą pracą, którą chciałabym Wam dzisiaj zaprezentować jest layout z warsztatów u Olgi Heldwein. Jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona :) 

Prace Warsztatowe cz.1

Witajcie!
W weekend miałam przyjemność uczestniczyć w Zlocie Warszawskim, w tym także aż w 4 fantastycznych warsztatach z których przywiozłam aż 5 prac. Dzisiaj pokażę Wam pierwszą z nich- scrapa na podobraziu malarskim wykonanego pod okiem >>>Aidy<<<  


i kilka szczegółów:
Wszystkie materiały znajdziecie w sklepie 13arts :) 

Kartka dla 13arts

Witajcie!
Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić swoją prostą kartką wykonaną z papierów 13arts.


Jako bazy użyłam papieru craftowego. Pozostałe papiery pochodzą z kolekcji: Mental Vacation i All is Love.Material list / Lista produktów: