Przejdź do głównej zawartości

Blue layout


Witajcie!
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój niebieski layout pełny produktów 13@rts. Już mnie trochę zmęczyły zimowe prace, więc zdecydowałam się na coś pełnego kwiatów, ze zdjęciem z wakacji :) 

Hello!
Today I'd like to show you my blue layout full of 13@rts' products. I was tired of winter projects so I decided to make something full of flowers with a picture from summer holidays. :)


Ozdobiłam go kilkoma kwiatkami, które zrobiłam sama. W tle widzicie też moje ulubione płatki miki i cekiny.

I decorated it with some flowers which I made myself. In the background you can also see my favorite mika flakes and sequins. 
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.