Przejdź do głównej zawartości

Wiosenne kartki dla 13arts


Witajcie!
Czy widzieliście już nowe kolekcje 13arts? Pewnie tak. Tym razem postanowiłam wykonać z ich pomocą kilka kartek.

Hello!
Have you seen 13arts' new collections? I'm sure you do. This time I decided to make some cards with them. ***

Pierwsza jest bardzo prosta. Elegancki kwiatek jest jedyną dekoracją i chyba wystarczającą :) 
The first one is very simple. Elegant flower is the only decoration and sometimes it's all you need. 


W pracy użyłam też nowej maski. Chyba zostanie moją ulubioną :) 
 I also used a new stencil. I think it's going to be my favorite one! :)Produkty użyte do wykonania kartki / Products used to make this card: 


***

Jeżeli lubicie słodkie, soczyste kolory, kolekcja "Out of The Blue" będzie idealna do Waszych prac. 
If you like sweet, juicy colors "Out of The Blue" is perfect for your projects. Produkty użyte do wykonania kartki / Products used to make this card: 


***

Trochę bałaganiarska. 
Something messy.Produkty użyte do wykonania kartki / Products used to make this card: 

Paper: Thinking of You
Stickers
Stencil: Damask
Stamp: Postcard
Rainbow Color Duo - Pistachio-Green
Gesso Clear
Modeling Paste
Black Splash Ink
Gesso White
Gel medium MATT

***

Czasem jedyne czego potrzebujecie do zrobienia kartki to papier.
Sometimes all you need to make a card is paper.Produkty użyte do wykonania kartki / Products used to make this card: 

Paper: Posy of Colors
Paper: Spring Flowers
Paper: Spring Blossoms
Stickers
Gel medium MATT
(tiny eggs)

***

Zdecydowałam się też zrobić kartkę w stylu retro. Tak, kolekcja "Out of the Blue" mimo, że słodka i soczysta ma też ładny papier w stylu retro. 
I also decided to make a retro card. Yes, "Out of the Blue" is juicy and sweet but one of the papers has a really nice retro side.
Produkty użyte do wykonania kartki / Products used to make this card: 


***

Dzięki za odwiedziny! :)
Thanks for stopping by! :) 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Grudzień z Lemoncraft

Witajcie! Albo może powinnam raczej powiedzieć "żegnajcie", bo to już mój ostatni post dla Lemoncraft. Czas leci tak szybko. Dziękuję Wam za ten wspólny rok i za wszystkie Wasze miłe komentarze pod moimi postami :)  Hello!  Or maybe I should say goodbye because it's my last post for Lemoncraft. Time flies so fast! Thank you all for this whole year and for all your nice comments under my posts :)  

Na swoją ostatnią inspirację wybrałam kartki świąteczne. Projekty Bożonarodzeniowe są zdecydowanie moimi ulubionymi. Co roku przygotowuję górę kartek i rozdaję przyjaciołom i rodzinie. Do dzisiejszych kartek wybrałam kolekcję 'Christmas Carol'  For my last post I made some Christmas Cards. Christmas projects are definitely my favorite ones! I made tons of cards every year and give them away to my friends and family. My today's cards are made with 'Christmas Carol' collection.


Uwielbiam wszystko co się błyszczy, dlatego grudzień jest miesiącem, gdzie brokat jes…