Przejdź do głównej zawartości

Moje prace warsztatowe z Mixed Media Party


Jak wiecie całkiem niedawno mieliśmy Mixed Media Party, podczas którego wzięliśmy udział w aż 4 warsztatach z naszymi utalentowanymi Edukatorkami. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać swoje warsztatowe prace. 

As you know we had a Mixed Media Party lately. At this event we had four great classes with our talented Educators. Today I'd like to show you my projects made on these workshops. 


 Pierwszym z nich jest okładka artjournala z warsztatów Aidy. Bardzo lubię jej kolorowy, bałaganiarski styl i zawsze dobrze się bawię na jej warsztatach. 

The first one is an artjournal cover from Aida's classes. I really like her messy, colorful style and I always have a lot of fun on her classes. Użyłam / I used:

Następnego dnia mieliśmy świetne warsztaty artjournalowe z Anną Rogalską. Styl Ani jest bardzo romantyczny i świetnie było spróbować czegoś zupełnie nowego. 
Next day we had great artjournal classes with Anna Rogalska. Anna's style is very romantic, and I really enjoyed trying something totally new. Użyłam / I used:

Moje drugie warsztaty lalkowe z Olgą :) Robienie tych prac to zawsze świetna zabawa!
My second doll classes with Olga :) Making these dolls is always superfun!


Użyłam / I used:

I ostatnie warsztaty- blejtramik z Terhi. Praca w stylu clean, ale nie do końca tak simple jak wygląda :) Terhi jest super nauczycielką! 
And our last workshop - canvas with Terhi. Clean but not as simple as it seems :) Terhi is a great teacher! 


Użyłam / I used:
Twine
Mists: Pastel Lime, Pearl Green
Canvas 20x20

Dzięki za odwiedziny!
Thank you for stopping by!
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…