Przejdź do głównej zawartości

Moje prace warsztatowe z Mixed Media Party


Jak wiecie całkiem niedawno mieliśmy Mixed Media Party, podczas którego wzięliśmy udział w aż 4 warsztatach z naszymi utalentowanymi Edukatorkami. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać swoje warsztatowe prace. 

As you know we had a Mixed Media Party lately. At this event we had four great classes with our talented Educators. Today I'd like to show you my projects made on these workshops. 


 Pierwszym z nich jest okładka artjournala z warsztatów Aidy. Bardzo lubię jej kolorowy, bałaganiarski styl i zawsze dobrze się bawię na jej warsztatach. 

The first one is an artjournal cover from Aida's classes. I really like her messy, colorful style and I always have a lot of fun on her classes. Użyłam / I used:

Następnego dnia mieliśmy świetne warsztaty artjournalowe z Anną Rogalską. Styl Ani jest bardzo romantyczny i świetnie było spróbować czegoś zupełnie nowego. 
Next day we had great artjournal classes with Anna Rogalska. Anna's style is very romantic, and I really enjoyed trying something totally new. Użyłam / I used:

Moje drugie warsztaty lalkowe z Olgą :) Robienie tych prac to zawsze świetna zabawa!
My second doll classes with Olga :) Making these dolls is always superfun!


Użyłam / I used:

I ostatnie warsztaty- blejtramik z Terhi. Praca w stylu clean, ale nie do końca tak simple jak wygląda :) Terhi jest super nauczycielką! 
And our last workshop - canvas with Terhi. Clean but not as simple as it seems :) Terhi is a great teacher! 


Użyłam / I used:
Twine
Mists: Pastel Lime, Pearl Green
Canvas 20x20

Dzięki za odwiedziny!
Thank you for stopping by!
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.