Przejdź do głównej zawartości

Turkusowy Layout


Witajcie!
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój najnowszy layout. Do jego wykonania zainspirowały mnie turkusowe produkty od 13arts: farbki i tusz SPLASH! Jak widzicie layout jest dość prosty. Skupiłam się głównie na tle. 

Hello!
Today I'd like to show you my newest layout. I was inspired by turquoise products from 13arts: paints and SPLASH! Ink. As you see it's simple. I focused on the background. 


Wzory nastemplowałam folią bąbelkową i farbkami. Następnie dodałam trochę tekstur przy użyciu maski i pasty modelującej.  

I stamped some patterns with bubble wrap and paints. Then I made more textures with stencils and modelling paste. 


Na koniec trochę stemplowania.
At the end I added some stamping. 


Tekturka pokryta jest turkusowym Tuszem Splash!
The chipboard is covered with Turquoise Splash! Ink. Użyłam/I used:

Papers: Dreamland and Pastel Turquoise
Paints: Matte Turquoise and Matte Blue
SPLASH! Inks: TurquoiseBlack, White

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.