Przejdź do głównej zawartości

Nocne Niebo


Witajcie!
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać swój layout. Papier z kolekcji Starlight zainspirował mnie do zrobienia projektu, którego tematem przewodnim jest nocne niebo. 

Hello!
Today I'd like to show you my layout. A paper from Starlight collection inspired me to make a project with the night sky. 


Dla uzyskania tego efektu pokryłam cały arkusz przeźroczystym gesso, a następnie dodałam trochę białego gesso przy użyciu gąbki. Na koniec trochę chlapnięć białym i brokatowym Splashem przy użyciu wachlarzowego pędzelka. 

To make this effect I covered a whole sheet of paper with clear gesso and after that I put some white gesso with a sponge. I also added some white and glitter Splash Ink with a fan brush. 


By moje gwieździste niebo było bardziej przestrzenne dodałam trochę gwiazdek wykonanych dziurkaczem. 
To make my starry night more dimensional, I added some stars made with a puncher. 


Product list:

Papers: 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.