Przejdź do głównej zawartości

Czerwcowe inspiracje dla Lemoncraft


Cześć!
Tu Marta.

Hello!
It's Marta here.

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout zainspirowany piękną kolekcją vintage: 'House of Roses'. Uwielbiam mieszać w pracach różne elementy wchodzące w skład kolekcji, zwłaszcza urocze vintagowe karteczki. 
Wiele osób uważa, że do stworzenia layoutów mixed mediowych potrzebny jest specjalny, dedykowany do tego grubszy papier. Nie jest to prawdą. Te z Lemoncraft również sprawdzają się świetnie. Tym razem nie użyłam gessa i jak widzicie mimo to praca nie pofalowała się :) 

Today I'd like to show my layout inspired by beautiful and vintage 'House of Roses' collection. I love mixing all the elements from it, especially lovely vintage ephemera cards. 
Many people thinks that to make a mixed media layout you need dedicated, thick papers. It's not true. The ones from Lamoncraft work perfectly too. I didn't use gesso this time and as you see the project is still flat :) 
>>> <<<

Maj i Czerwiec to zazwyczaj miesiące zwiększonego zapotrzebowania na kartki ślubne, więc też parę zrobiłam. Z papierami Lemoncraft jest to bardzo proste. Możecie znaleźć tu wiele papierów białych i ecru oraz pięknych ilustracji. 

May and June are the months when we need more wedding cards so I made some too. With Lemoncraft papers it's so easy. You can find there many nice white and ecru papers and also some nice pictures. >>> <<<Dzięki za odwiedziny!
Thanks for stopping by!

MartaMateriały/Supplies:

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.