Przejdź do głównej zawartości

Lipcowe inspiracje dla Lemoncraft

Witajcie!
Tu Marta. 

Hello!
It's Marta here. 

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka kartek, które zrobiłam ostatnio. Są pełne Lemoncraftowych cudowności :) 
Tworzenie kartek z Lemoncraft jest bardzo proste, ponieważ zawierają wiele elementów, które możecie wyciąć z papierów i użyć jako dekoarcji. 

Today I'd like to show you some of my cards which I made lately. They are all full of Lemoncraft's goodies :) 
Making cards with Lemoncraft is so easy because of all of great things which you can cut out from the papers. Sometimes it's all you need to decorate your projects. 

Moją pierwszą kartkę zrobiłam z mojego ulubionego papieru 'Everyday Spring 05'. Ma niezwykle soczysty kolor. 
My first card is made with my favourite paper: 'Everyday Spring 05'. This paper is so juicy!Pamiętacie, gdy mówiłam, że czasami jedyne czego potrzebujecie to papier? To jest właśnie jedna z takich kartek- 100% Lemoncrafta :) 
Remember when I said that sometimes all you need is paper? Well this is one of these cards. 100% of Lemoncraft :) Obrazki na dodatkowych arkuszach vintage są bardzo inspirujące. Patrząc na nie zawsze wiem jak ostatecznie udekoruję swoją kartkę. 
The pictures in vintage sheets are so inspiring. When I look at them I always know how my card is going to look like

A na koniec coś z nowości: Jeżeli chcecie zrobić ekspresową kartkę, karty Ephemera będą idealnym rozwiązaniem. Kartkę wykończyłam kwiatkami, które zrobiłam sama. 
And at the end something new: If you need to make your cards really fast 'Ephemera Cards' are perfect solution!. To decorate this card I used some flowers which I made myself. 


Jeżeli podobnie jak ja lubicie tworzyć kartki z Lemoncraft, pamiętajcie, że zawsze możecie podzielić się nimi w naszej:
pełnej wyzwań i kreatywnych osób. Do zobaczenia! :) 

Do you like making cards with Lemoncraft as much as I do? Remember that you can always share them in our 
full of challenges and creative people. See you there!

-Marta


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.