Przejdź do głównej zawartości

Sierpniowe inspiracje dla Lemoncraft


Witajcie!
Tu Marta. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka kartek, które zrobiłam ostatnio. 
Tym razem skupiłam się na kolekcji 'Fresh Summer'. Znajdziecie w niej mnóstwo świeżych, soczystych kolorów- idealnych na lato. Moim ulubionym elementem jest zestaw karteczek. Możecie z ich pomocą wykonać wiele szybkich prac. 

Hello!
It's Marta here, and today I'd like to show you some of my cards which I made lately. 
This time I focused on the newest collection- 'Fresh Summer'. It has so fresh and juicy colors- perfect for Summer. My favourite element of it is a set of ephemera cards. You can make your projects really fast using them. 


 

Na początku nie byłam przekonana do tego by mieszać tyle intensywnych kolorów na raz, ale w tym szaleństwie jest metoda ;) Jak widzicie moja kartka to prawdziwy miks. Bardzo przyjemnie mi się ją robiło. Do wykonania listków użyłam papierów z kolekcji "Everyday Spring"

At first I wasn't convinced to use so many vivid colors together but this combination really works. As you see my second card is full of colors. I had fun making it. To make my leaves I used some green papers from 'Everyday Spring' collection. 
Używaliście już 'Fresh Summer' w swoich pracach? Pamiętajcie, że zawsze możecie się nimi podzielić w naszej Grupie na FB:
Have you already used "Fresh Summer" in your projects? Remember that you can always share your projects in our FB Group:


Hugs!

-Marta
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.