Przejdź do głównej zawartości

Listopad z Lemoncraft


Witajcie. Tu Marta. 
Hello. It's Marta here!


Znacie to uczucie, gdy chcecie coś zrobić, ale coś Was blokuje? Miałam tak ostatnio z layoutami. Po prostu nie mogłam żadnego zrobić. Pogodziłam się już z tym, że przez brak weny już na zawsze będę skazana na kartki. I wtedy dostałam najnowszą kolekcję Gosi, która zainspirowała mnie do tego stopnia, że z radością powitałam mixedmediowe scrapy obsypane brokatem ponownie na swoim biurku.
Do you know this feeling when you want to do something but you just can't?  I had it with layouts lately. I just couldn't do them. I thought that now I'm going to make only cards forever because the lack of mojo. But after that something happened- I've got Gosia's newest papers and they were so inspiring, that... hello again mixed media layouts full of glitter!  
W sklepie Lemoncraft przybywa fajnych nowości i kolekcji, ale wciąż lubię wracać do starszych wzorów. Użyłam ich do wykonania prostej kartki z bukietem papierowych kwiatów. 
There are lots of new, supercool goodies and papers in Lemoncraft store, but I'm still in love with the old ones too! I used some of them to make a simple card with a bunch of paper flowers. 

Jeżeli podobnie jak ja lubicie tworzyć z Lemoncraft, pamiętajcie, że zawsze możecie podzielić się pracami w naszej:
pełnej wyzwań i kreatywnych osób. Do zobaczenia! :) 

Do you like making things with Lemoncraft as much as I do? Remember that you can always share them in our 
full of challenges and creative people. See you there!

Marta


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.